Renes.

Renes.



Nirint Shipping

Koolmees Bouw en Verbouw

WEMA

Rode Kruis Ready2Help




Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen



zaterdag 25 maart 2017
Wedstrijdwijzigingen 2016-2017 (Technische Commissie)


Wijzigingen per 25-03
Uitwedstrijd van Jongens 12-2 tegen R'dam Zuid is verplaatst naar woensdag 10-05, 19:00 uur
Uitwedstrijd van Meisjes 16-1 tegen Landstede is verplaatst van 1 april naar 6 mei, 14:00 uur

Wijzigingen per 21-03
Thuiswedstijd van Dames 4 tegen Hurricanes van 18-03 is verplaatst naar 13-05, 15:15 uur

Wijzigingen per 13-03
Thuiswedstijd van Meisjes 10-1 tegen Zoebas is verplaatst naar 13-05, 15:15 uur
Uitwedstrijd van Meisjes 10-1 tegen Cobra Nova op 15-04, 16:00u is verplaatst naar sporthal De Fluit, Fluitpolderplein 1 te 2262 ED Leidschendam.

Wijzigingen per 24-02
Thuiswedstrijd Jongens 12-2 tegen BOB op 11-03 van 13:30u naar 10:00u.
Thuiswedstijd van Meisjes 10-1 tegen R'dam basketbal op 08-04, 11:30 naar 10:00u

Wijzigingen per 17-02
Thuiswedstrijd Jongens 14-1 tegen Apollo is vastgesteld op 25-02, 14:00 uur
Thuiswedstrijd Vetus/Binnenland Dames 20-1 tegen Den Helder is van 24-03 verplaatst naar 31-03, 2030u
Thuiswedstijd van Meisjes 14-1 tegen MSV is vastgesteld op 08-04, 11,30 uur
Thuiswedstijd van Meisjes 10-1 tegen Zoebas is vastgesteld op 15-04, 11,45 uur
Thuiswedstrijd van Dames 4 op 04-03 tegen Squirrels gaat niet door
Thuiswedstrijd van Dames 4 tegen Helmink Heroes is vastgesteld op dinsdag 07-03, 19:30 uur
Uit poule van Heren 4 is Flush teruggetrokken, uitwedstrijd op 31-03 vervalt

Wijzigingen per 07-01
Thuiswedstrijd van Jongens 12-3(u10-1) tegen Sparta is verplaatst naar 22-04,15:45 uur
Bekerwedstrijd van Dames 20-1 thuis tegen Loon Lions op vrijdag 27-01, 20:45u
Bekerwedstrijd van Dames 1 thuis tegen Grasshoppers op dinsdag 31-01, 20:30u
Uitwedstrijd van Jongens 12-1 tegen Cobra Nova is vastgesteld op 04-03-2017, 14:00u

Wijzigingen per 06-12
Bekerwedstrijd van Dames 1 uit tegen Loon Lions 2 is vastgesteld op 19-12, 20:30u
Uitwedstrijd van Jongens 14-1 tegen Caland is vastgesteld op 18-02-2017, 11:30uur

Wijzigingen per 21-11
Thuiswedstrijd van Dames u20-1 tegen Hoofddorp van 13-01 verplaatst naar 14-01-2017, 16:00 uur.
De thuiswedstrijd van Dames 2 tegen BC Bumpers op 14-01-2017 van 15:30 naar 13:30 uur.

Wijzigingen per 19-11
De niet doorgegane uitwedstrijd van Dames 1 tegen Den Helder van 25-10 wordt gespeeld op di 29-11, 20:00 uur.
De uitwedstrijd van Dames 2 tegen Waldric op 11-03-2017 is verplaatst naar 18-02-2017, 15:00 uur.

Wijzigingen per 11-11
De thuiswedstrijd van Heren 5 op 03-12 gaat helaas niet door en wordt verplaatst naar verplaatst naar 18-02-2017, 17:30 uur.
De thuiswedstrijd Dames 20-1 tegen CTO van 16-12 vervalt vanwege interlandverplichtingen van diverse speelsters, waarschijnlijk naar 17-02-2017, 20:30 uur.
De thuiswedstrijd Dames 20-1 tegen Hoofddorp op 13-01 kan helaas niet doorgaan, omdat de gemeente dan de huldiging van jeugdkampioenen 2016 in de sporthal organiseert. Nu nog even onbekend waarheen de wedstrijd wordt verplaatst.

 

Wijzigingen per 21-10
De wedstrijd van Heren u20-2 op 05-11 thuis tegen BOB wordt gespeeld om 13:00 uur ipv 11:00 uur/

Wijzigingen per 14-10
Dames 1 uit tegen Den Helder is verplaatst van aankomende zaterdag naar dinsdag 25 oktober, 20:00 uur.

Wijzigingen per 08-10
Uit Heren 2 tegen Bouncers Basketball op vrijdag 10 maart 2017, 21:00 uur
Uit Jongens u16-1 tegen New Stars op zaterdag 28-01, 18:00 uur
Uit Jongens u18-1 tegen New Stars op zaterdag 11-02, 14:00 uur

Wijzigingen per 25-09
Thuis Dames 1 - Lekdetec op dinsdag 13-12, 20:30 uur
uit Gonini tegen Heren 4 op za 17-12, 19:00 uur

Wijzigingen per 14-09
Wedstrijdprogramma is nog net uit of de eerste wijzigingen zijn al weer een feit:
* Cangeroes  - Heren 3 van 27-09 naar 18-02, 18:45 uur
* Uitwedstrijd van Jongens u16-2 bij Divine van 17-12 naar 05-11,11:45
* In klasse van Jongens u16-3 is Oegstgeest toegevoegd, uitwedstrijd vastgesteld op 08-10, 11:00u en thuis op 03-12, 13:30 uur
* Apollo - Jongens u14-1 op 03-12 van 17:00 naar 15:00 uur
* Uit klasse Dames 4 is Klipperstars teruggetrokken,
* Meisjes u14-1 - Cady vastgesteld op vr.14-10, 19:00 uur
* Meisjes u10-1 uit bij Klipperstars op 17-09 is 12:00 uur geworden.

 





Next Games
Vetus/Binnenland Du20-1 uit
tegen Gr.hoppers 2e game PO
Vrijdag 28 april 20:00u



Renes/Binnenland D1 thuis
uitgespeeld



Afval Loont Saldo
837,50
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

28 april, jarig.
Vandaag geen verjaardagen.

Agenda.
Vergaderingen-overleggen
01-05 Bestuur
25-05

Technisch Com.

10-05 Kantine Comm.
30-05-2017 ALV

 





Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.