Renes.

Renes.



Magna Cura

Rode Kruis Ready2Help

Luxaflex

J&M VvE Beheer




Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen


Uitslagen Dames 2 (competitie Vrouwen Senioren Tweede Divisie C)
DatumTijdThuisUitUitslag
17-09-201613:00BC Bumpers Dames 1Binnenland Dames 244 - 47
24-09-201616:00Binnenland Dames 2TSBV Pendragon Dames 164 - 53
01-10-201619:00EVBV Octopus Dames 1Binnenland Dames 243 - 63
08-10-201613:00Binnenland Dames 2Yellow Sox Dames 148 - 61
05-11-201618:45BC Kimbria Dames 1Binnenland Dames 257 - 64
12-11-201616:30Binnenland Dames 2B.C. Waldric Dames 174 - 51
19-11-201618:45BC Vlissingen Dames 1Binnenland Dames 253 - 44
03-12-201615:30Binnenland Dames 2Springfield Dames 140 - 65
10-12-201617:00OBC Dames 1Binnenland Dames 275 - 51
17-12-201615:45Binnenland Dames 2Barons Dames 165 - 63
14-01-201713:30Binnenland Dames 2BC Bumpers Dames 159 - 49
20-01-201721:00TSBV Pendragon Dames 1Binnenland Dames 251 - 58
28-01-201717:45Binnenland Dames 2EVBV Octopus Dames 173 - 42
04-02-201717:00Yellow Sox Dames 1Binnenland Dames 248 - 41
18-02-201715:00B.C. Waldric Dames 1Binnenland Dames 244 - 54
04-03-201718:15Binnenland Dames 2BC Kimbria Dames 151 - 58
18-03-201715:45Binnenland Dames 2BC Vlissingen Dames 160 - 44
25-03-201720:30Springfield Dames 1Binnenland Dames 2107 - 67
01-04-201716:30Binnenland Dames 2OBC Dames 167 - 54
08-04-201717:30Barons Dames 1Binnenland Dames 283 - 45

Klik hier om alle uitslagen weer te geven.



Standen Dames 2 (competitie Vrouwen Senioren Tweede Divisie C)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Springfield Dames 120406031504901100.0
2Barons Dames 12032336127994380.0
3Yellow Sox Dames 120301001137103775.0
4Binnenland Dames 22024-101135114560.0
5BC Kimbria Dames 12020-121113112550.0
6B.C. Waldric Dames 12014-89997108635.0
7EVBV Octopus Dames 12014-181945112635.0
8OBC Dames 12014-1961056125235.0
9BC Bumpers Dames 12012-165896106130.0
10BC Vlissingen Dames 12012-166883104930.0
11TSBV Pendragon Dames 1208-2201011123120.0

Standen


Next Games
MIX-toernooi ( vanaf +16 jr)
Zaterdag 24 juni 18:00u





Afval Loont Saldo
947,50
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

24 juni, jarig.
Vandaag geen verjaardagen.

Agenda.
AGENDA
   
24-06
18:00
Mixtoernooi
(voor +16 jr)
27-06

Bestuur

24-06
21:00u
Eindfeest
Americanstyle
+ bbq

(Einde trainingen)
26-06
vanaf 19:00u
Kantineschoonmaak
vrijwilligers graag !
Melden >>>>>
22-08 Technische comm.




Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.