Renes.

Renes.







Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen



vrijdag 1 januari 2010
Wedstrijden-Taken (Technische Commissie)


Wedstrijdprogramma
(Als je niet kunt, moet je zelf ruilen!)
Topsportcentrum Tijd Veld Thuis Uit Accommodatie Adres Postcode PLAATS Poule Code
    Definitief takenprogramma            
                   
Uitwedstrijden              
vr 07-01-2011 2030   EiffelTowers Den Bosch Binnenland H0 1 De Maaspoort Marathonloop 1 5235 AA Den Bosch B7000 KI
       
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit scheids scheids jury jury jury bardienst  
za 08-01-2011 1200 C Binnenland H0 1 BV Noordkop H0 1 bond bond priscilla kluis eline kasius ellen kruithof 1100-1300 jantine kraak (sleutel)
                  1300-1500 chiel schouten/gea
             
Uitwedstrijden              
za 08-01-2011 1100   Wildcats M6 1 Binnenland M6 1 De Horstacker Horstacker 1401  6546 EK Nijmegen 811RM6 BF
za 08-01-2011 1200   ABC A'dam HS 2 Binnenland HS 1 Apollohal Apollolaan 4  1077 BA Amsterdam B2000 FK
za 08-01-2011 1215   Lokomotief J4 1 Binnenland J4 1 Van Zweedenhal J.v.Offwegenlaan 40 a 2282 HR Rijswijk 911RJ4 ID
za 08-01-2011 1730   Klipperstars  Dames 20-3 De Klipper Klipperstraat 20  2957 EM Nw.Lekkerland 5512 CG
                   
    Voorlopig takenprogramma            
Uitwedstrijden              
za 15-01-2011 1400   Almonte M8 1 Binnenland D0 2 De Eckart Weegschaalstraat 1  5632 CW Eindhoven 511RD0 EG
                   
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit scheids scheids jury jury jury bardienst  
za 15-01-2011 1200 1 Binnenland J4 1 The Black Eagles J4 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 911RJ4 DH
za 15-01-2011 1200 2 Binnenland M6 1 ProBuild Lions M6 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 811RM6 FA
za 15-01-2011 1430 C Binnenland H0 1 BC APOLLO Amsterdam H0 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht B7000 IH
za 15-01-2011 1645 C Binnenland HS 1 ZZ Leiden 2 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht B2000 KE
za 15-01-2011 1900 1 Binnenland HS 4 River Trotters HS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2024 FD
za 15-01-2011 1900 2 Binnenland HS 2 Hurricanes HS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2011 FD
za 15-01-2011 2100 2 Binnenland HS 3 Waterdragers HS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2012 EC
Topsportcentrum                    
za 15-01-2011 2000 C Challenge Sports/B'land.R'dam D1 Eurosped Twente DS 1 Topsportcentrum . Rotterdam B4000 BE
Uitwedstrijden              
za 15-01-2011 0930 Rotterdam Basketbal J6 3 Binnenland J6 2 Alexanderhal Sjanghailaan 275  3066 SJ Rotterdam 5832 CE
za 15-01-2011 1400 1 Almonte M8 1 Binnenland D0 2 De Eckart Weegschaalstraat 1  5632 CW Eindhoven 511RD0 EG
za 15-01-2011 1800 BV Leiderdorp J6 1 Binnenland J6 1 De Bloemerd De Bloemerd 1 a  2353 BZ Leiderdorp 2812 AB
za 15-01-2011 1815 Sparta Nijkerk D0 1 Binnenland D0 3 Watergoor Watergoorweg  3861 AZ Nijkerk 5512 FG
za 15-01-2011 2100 Lokomotief DS 1 Binnenland DS 2 Van Zweedenhal J. van Offwegenlaan 40 a 2282 HR Rijswijk 2112 EC
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit scheids scheids jury jury jury bardienst  
vr 21-01-2011 2030 1 Binnenland DS 2 DAS DS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2112 CA
Uitwedstrijden              
vr 21-01-2011 1915 EBV Baros HS 4 Binnenland HS 5 Woudestein Burg. Oudlaan 50  3062 PA Rotterdam 5015 DE
vr 21-01-2011 2100 EBV Baros HS 1 Binnenland HS 2 Woudestein Burg. Oudlaan 50  3062 PA Rotterdam 2011 BF
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit scheids scheids jury jury jury bardienst  
za 22-01-2011 1145 2 Binnenland H0 2 Jump H0 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2411 DB
za 22-01-2011 1145 3 Binnenland J0 1 Rotterdam Basketbal J0 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 7612 BF
za 22-01-2011 1345 1 Binnenland DS 3 Flax Field Fighters DS 2 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 5122 BF
za 22-01-2011 1345 2 Binnenland D0 2 HLB Accountants D0 2 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 511RD0 GD
za 22-01-2011 1345 3 Binnenland J2 3 Sparta Go J2 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 7252 BF
za 22-01-2011 1545 1 Binnenland J6 3 Jump'80 J6 2 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 5844 CA
za 22-01-2011 1545 2 Binnenland J6 1 BC Shooters J6 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2812 BF
za 22-01-2011 1545 3 Binnenland J4 2 Flush '72 J4 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 6032 DE
za 22-01-2011 1745 1 Binnenland HS 7 Rebound HS 2 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 5043 CA
za 22-01-2011 1745 2 Binnenland HS 3 STOL-Grasshoppers HS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 2012 ED
za 22-01-2011 1745 3 Binnenland J4 3 Jump'80 J4 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht 6051 CA
za 22-01-2011 2015 C Binnenland HS 1 Cangeroes HS 1 De Driesprong Marijkesingel 20  2991 BK Barendrecht B2000 KD
Topsportcentrum                    
za 22-01-2011 1700 C Challenge Sports/B'land.R'dam D1 Lekdetec.nl Topsportcentrum . Rotterdam B4000 BD






Next Games
4-Consult/Binnenland Dames 1
Aanvang competitie
14-09-2019, 00.00u



Vertom/Binnenland Heren 1
Aanvang competitie
14-09-2019, 00.00u


Afval Loont Saldo
1030
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

Agenda.
Startoernooi 31 en 31 augustus




Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.