Renes.

Renes.







Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen


Standen Dames 1 (competitie 863-Vrouwen Senioren Landelijk 2e Helft Competitie - Vrouwen Basketball League Elite A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen Senioren 162857448391233
2Dozy BV Den Helder Vrouwen Senioren 16263441438217
3Lekdetec.nl Vrouwen Senioren 1624-16414430200
4Binnenland Vrouwen Senioren 1622-44430474183

Standen


Standen Dames 2 (competitie 1309-Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1DAS Vrouwen Senioren 21832371124687589
2Binnenland Vrouwen Senioren 21828261114788678
3Punch Vrouwen Senioren 1182810096486478
4BC Shooters Vrouwen Senioren 11824240109985967
5New Stars Vrouwen Senioren 118182088886850
6D.B.V. Rowic Vrouwen Senioren 1181864103897450
7Forwodians Vrouwen Senioren 11814-795295939
8Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen Senioren 31812-159933109233
9Cady 73 Vrouwen Senioren 1184-412771118311
10BV Leiderdorp Vrouwen Senioren 1182-47869211706

Standen


Standen Dames 4 (competitie 1312-Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1D.B.V. Rowic Vrouwen Senioren 21734377992615100
2BV Voorne Vrouwen Senioren 1172833086553582
3Hurricanes Vrouwen Senioren 1172431798166471
4River Trotters Vrouwen Senioren 21718968167253
5Flax Field Fighters Vrouwen Senioren 21714-8867376141
6B.O.B. Vrouwen Senioren 19128838729967
7S.B.U. Vrouwen Senioren 41712-8863872635
8Helmink Heroes Zwijndrecht Vrouwen Senioren 11610-2868271031
9Binnenland Vrouwen Senioren 4178-20663784324
10EBV Baros Vrouwen Senioren 4160-71141511260

Standen


Standen Dames U20-1 (competitie 1026-Vrouwen U20 Landelijk - Vrouwen U20 Eredivisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1KEUS/Royal Eagles Vrouwen U20 120363591404104590
2Almonte Vrouwen U20 120341751364118985
3Binnenland Vrouwen U20 120322911377108680
4Landslake Lions Vrouwen U20 120281171329121270
5Dozy BV Den Helder Vrouwen U20 120241441273112960
6CTO Vrouwen U20 12020651207114250
7Jolly Jumpers Vrouwen U20 12014-781073115135
8H.S.V. Basketball Vrouwen U20 1 (VR)2012-2281139136730
9Landstede Basketbal Vrouwen U20 1208-3371055139220
10Lokomotief** Vrouwen U20 1206-3261003132915
11Solar systemen-Grasshoppers* Vrouwen U20 1206-1821104128615

Standen


Standen Heren 1 (competitie 1021-Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 1e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1MSV/Zeemacht Mannen Senioren 122423821711132996
2Landstede Basketbal ZAC* Mannen Senioren 122341031465136277
3Almere Pioneers Mannen Senioren 122342751597132277
4River Trotters Mannen Senioren 122261461541139559
5BV Hoofddorp Mannen Senioren 122241201447132754
6Binnenland Mannen Senioren 12222-441399144350
7EBV Baros Mannen Senioren 12222-881499158750
8De Hoppers Mannen Senioren 12222651334126950
9Red Stars Mannen Senioren 12212-841440152427
10Blauw-Wit Mannen Senioren 12212-2171314153127
11Arnhem Eagles Mannen Senioren 12210-2851343162823
12The Jugglers* Mannen Senioren 1224-373117015439

Standen


Standen Heren 2 (competitie 1015-Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie C)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1WBB Giants Mannen Senioren 122362261750152482
2DAS Mannen Senioren 122342021454125277
3Punch Mannen Senioren 222322051553134873
4Lokomotief Mannen Senioren 222324451675123073
5Bouncers Basketball Mannen Senioren 122301121506139468
6S.B.U. Mannen Senioren 122303411468112768
7Binnenland Mannen Senioren 22222561513145750
8BC Langstraat Shooters MSE1* Mannen Senioren 12216-2341326156036
9D.B.V. Rowic Mannen Senioren 12214-2861411169732
10Hurricanes** Mannen Senioren 1226-2471208145514
11Green Eagles Mannen Senioren 1226-3781325170314
12CobraNova* Mannen Senioren 2226-4421176161814

Standen


Standen Heren 3 (competitie 1252-Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Rotterdam-Zuid Mannen Senioren 1000000
2HBV The Jumpers Mannen Senioren 21628300128698688
3Zoebas Mannen Senioren 116161051123101850
4BV Juventus Mannen Senioren 11616271281125450
5BV Squirrels Mannen Senioren 11616-741090116450
6Binnenland Mannen Senioren 31614-1251070119544
7EBV Baros Mannen Senioren 21612-111118112938
8Cady 73 Mannen Senioren 11612-871088117538
9B.O.B. Mannen Senioren 1160-62876813960

Standen


Standen Heren 4 (competitie 1254-Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BV Voorne Mannen Senioren 122385661684111886
2River Trotters Mannen Senioren 322302241513128968
3D.B.V. Rowic Mannen Senioren 322282121412120064
4Helmink Heroes Mannen Senioren 222281561445128964
5Klipperstars Mannen Senioren 22126-151199121462
6LUSV Basketbal Mannen Senioren 42226-481307135559
7Sparta Go Mannen Senioren 12118-641054111843
8Binnenland Mannen Senioren 42218-2151401161641
9Binnenland Mannen Senioren 52216-511188123936
10Rotterdam Basketbal** Mannen Senioren 22012-1661052121830
11Rotterdam-Zuid Mannen Senioren 32112-178919109729
12Punch** Mannen Senioren 72112-269897116629

Standen


Standen Heren U20-1 (competitie 186-Mannen U20 Landelijk - Mannen U20 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1WBB Giants Mannen U20 1000000
2Almonte Mannen U20 11524366125188580
3Binnenland Mannen U20 11522157107992273
4D.B.V. Rowic Mannen U20 11510-115988110333
5E.L.B.C. Mannen U20 1156-302946124820
6Green Eagles Mannen U20 1154-335847118213

Standen


Standen Jongens U10-1 (competitie 1271-Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BS Leiden Gemengd U10 181427239212088
2HBV The Jumpers X101 Gemengd U10 1 (VR)81426646219688
3Binnenland Gemengd U10 1 (VR)88-13023936950
4Zoebas* Gemengd U10 184-17021938925
5Cady73 Gemengd U10 1 (VR)80-2381283660

Standen


Standen Jongens U12-1 (competitie 1345-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Cady73 Gemengd U12 1 (VR)101829062633690
2Binnenland Gemengd U12 1101628560331880
3Hurricanes Gemengd U12 191215749133467
4River Trotters Gemengd U12 1106-21236958130
5DAS Gemengd U12 1106-16441858230
6Rotterdam Basketbal Gemengd U12 290-3561865420

Standen


Standen Jongens U12-2 (competitie 1357-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse D)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Zoebas Gemengd U12 1918454593139100
2Rebound Gemengd U12 1 (VR)9144136532478
3Divine Gemengd U12 2109-2737039745
4CobraNova Gemengd U12 398-13921135044
5Binnenland Gemengd U12 2 (VR)95-13622836428
6Helmink Heroes Zwijndrecht* Gemengd U12 280-1931793720

Standen


Standen Jongens U14-1 (competitie 1016-Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Mannen U14 1183610161634618100
2BV Groningen Mannen U14 11832770157980989
3Woodpeckers Mannen U14 118222901326103661
4Harlemlakers Mannen U14 11822221078105661
5Hanze Stars Mannen U14 11822221269124761
6Blauw-Wit Mannen U14 11818341246121250
7Almonte Mannen U14 11810-333949128228
8BV Amsterdam Mannen U14 11810-2141010122428
9TBG Dragons Mannen U14 2188-433883131622
10Rotterdam Basketbal Mannen U14 2180-117460917830

Standen


Standen Jongens U14-2 (competitie 1277-Mannen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Mannen U14 2101636576239780
2Rotterdam-Zuid Mannen U14 1101423154531470
3BV JUventus Mannen U14 21012-2153455560
4Klipperstars Mannen U14 2108-5346852140
5Hurricanes Mannen U14 2108-31142173240
6Cady 73 Mannen U14 2102-21137959010

Standen


Standen Jongens U14-3 (competitie 1319-Mannen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse E)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1D.B.V. Rowic Mannen U14 110208571103246100
2Zoebas Mannen U14 1101648584435980
3Westland Stars Mannen U14 11010-11250962150
4Forwodians Mannen U14 1108-19245464640
5Binnenland Mannen U14 3 (VR)106-28941670530
6Zoebas Mannen U14 2100-7491909390

Standen


Standen Jongens U16-1 (competitie 1032-Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Divine Mannen U16 121383801525114590
2Binnenland Mannen U16 121343031503120081
3Woodpeckers Mannen U16 121281801521134167
4The Black Eagles Mannen U16 11917-1181194131245
5Barons Mannen U16 12014-561362141835
6Blauw-Wit Mannen U16 12114-1631387155033
7BS Leiden Mannen U16 22110-2841322160624
8Almonte Mannen U16 1209-2421089133122

Standen


Standen Jongens U16-2 (competitie 1343-Mannen U16 Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Marathon Mannen U16 11728497119669982
2DAS Mannen U16 1172621489668276
3Bouncers Basketball Mannen U16 11726269106980076
4Rotterdam-Zuid Mannen U16 11722231104481365
5Red Stars Mannen U16 1 (VR)17181311189105853
6Almere Pioneers Mannen U16 117163399896547
7Utrecht Cangeroes Mannen U16 191416167351278
8Rotterdam Basketbal Mannen U16 2178-474779125324
9Binnenland Mannen U16 2172-43468111156
10Divine* Mannen U16 2 (VR)172-62856811966

Standen


Standen Jongens U16-3 (competitie 1310-Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Sparta Go Mannen U16 1101950480830495
2Divine* Mannen U16 3910-6449956356
3Waterdragers* Mannen U16 11010-11251863050
4Binnenland Mannen U16 398-642943544
5River Trotters Mannen U16 1108-17845463240
6Rotterdam Basketbal Mannen U16 481-1443354796

Standen


Standen Jongens U18-1 (competitie 1017-Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Rotterdam Basketbal Mannen U18 11628468119372588
2Cady 73 Mannen U18 11628297114384688
3CobraNova Mannen U18 11624193103984675
4The Black Eagles Mannen U18 116201698496862
5High Five Mannen U18 11618541183112956
6Divine Mannen U18 1168-126909103525
7Barons Mannen U18 1166-283907119019
8D.B.V. Rowic Mannen U18 1166-305928123319
9Binnenland Mannen U18 1166-314820113419

Standen


Standen Jongens U18-3 (competitie 1333-Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - E-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Waterdragers* Mannen U18 1918430653223100
2Flax Feld Fighters Mannen U18 1 (VR)91418052834878
3Binnenland Mannen U18 310148755246570
4BV Voorne Mannen U18 1106-17650267830
5BV Oegstgeest Mannen U18 2106-9836646430
6Forwodians Mannen U18 2100-4233808030

Standen


Standen Meisjes U10-1 (competitie 1276-Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1CBV |Binnenland Gemengd U10 21020263427164100
2Bouncers Basketball Gemengd U10 2101616039223280
3Lokomotief Gemengd U10 210113730326655
4CobraNova Gemengd U10 397-8620128739
5Woodpeckers Gemengd U10 394-11722434122
6Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3100-2571934500

Standen


Standen Meisjes U12-1 (competitie 1358-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Waterdragers Gemengd U12 11020354585231100
2Cady 73 Gemengd U12 2101517646829275
3BV Juventus Gemengd U12 1101116544728255
4Hurricanes Gemengd U12 2106-18828347130
5Zoebas Gemengd U12 2 (VR)106-17122839930
6Binnenland Vrouwen U12 1102-33618151710

Standen


Standen Meisjes U14-1 (competitie 742-Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Vrouwen U14 181216754738075
2BV Squirrels Vrouwen U16 1810-2442845262
3BV Voorne Vrouwen U16 1 (VR)86-5335240538
4Jump80 Vrouwen U16 186-5932838738
5BV Juventus Vrouwen U16 1 (VR)86-3142745838

Standen


Standen Meisjes U14-2 (competitie 1298-Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Vrouwen U14 1101855388333090
2B.O.B. Vrouwen U14 1101845875229490
3Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U14 3910-4946751656
4BS Leiden Vrouwen U14 2108-13150363440
5Binnenland Vrouwen U14 2 (VR)104-36336773020
6Helmink Heroes Zwijndrecht Vrouwen U14 190-4682587260

Standen


Standen Meisjes U16-1 (competitie 1018-Vrouwen U16 Landelijk - Vrouwen U16 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Landstede Basketbal Vrouwen U16 12038470140093095
2Dozy BV Den Helder Vrouwen U16 12034499145795885
3Jolly Jumpers Vrouwen U16 120282671412114570
4BS Leiden Vrouwen U16 120281611267110670
5Landslake Lions Vrouwen U16 12026208118397565
6Flashing Heiloo Vrouwen U16 120241331293116060
7Celeritas-Donar Vrouwen U16 12016-1691190135940
8CBV Binnenland* Vrouwen U16 12010-263990125325
9Attacus Vrouwen U16 12010-1731178135125
10Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 1206-4661013147915
11DAS Vrouwen U16 1200-66784015070

Standen


Standen Meisjes U16-2 (competitie 1292-Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1MSV Basketbal Vrouwen U16 11020398740342100
2Cady73 Vrouwen U16 1 (VR)101413556843370
3Crackerjacks Vrouwen U16 1101215365350060
4B.Z. 72 Vrouwen U16 11010-846647450
5Divine* Vrouwen U16 1104-19742261920
6Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 2100-4813248050

Standen


Standen Meisjes U18 1 (competitie 1019-Vrouwen U18 Landelijk - Vrouwen U18 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Landslake Lions Vrouwen U18 122387851850106586
2Dozy BV Den Helder Vrouwen U18 122386431710106786
3Almonte Vrouwen U18 122363711559118882
4BC Shooters Vrouwen U18 122343281405107777
5Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U18 122302281535130768
6BC APOLLO Amsterdam Vrouwen U18 12222-201279129950
7EBBC Vrouwen U18 1 (VR)2216-1141273138736
8Binnenland Vrouwen U18 12216-1401322146236
9BC Kimbria Vrouwen U18 12214-2441095133932
10Barons Vrouwen U18 12210-4051170157523
11DAS Vrouwen U18 1226-773889166214
12Divine Vrouwen U18 1224-65995016099

Standen


Standen Meisjes U18 1 (competitie 1289-Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BV Leiderdorp Vrouwen U18 1 (VR)101827655928390
2BV Squirrels Vrouwen U18 1 (VR)101439670330770
3B.Z.72 Vrouwen U18 1 (VR)101014649835250
4B.O.B. Vrouwen U18 1 (VR)98-1540642144
5Binnenland Vrouwen U18 2108-4340845140
6Blue Drakes Vrouwen U18 190-760568160

Standen


Next Games
Binnenland M18-2
versus River Tr. uit
12-05-2018 15:00



Binnenland V18-3
versus BOB uit
18-05-2018 19:45


Afval Loont Saldo
915
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

Agenda.
Op dit moment geen items voor de agenda.

Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.