Renes.

Renes.







Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen


DatumTijdThuisUitUitslag

Klik hier om alle uitslagen weer te geven.



NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 148125297172100.0
2Utrecht Cangeroes Vrouwen Senioren 23670201131100.0
3Red Stars Vrouwen Senioren 122-269912550.0
4CobraNova Vrouwen Senioren 132-4812317133.3
5S.B.U. Vrouwen Senioren 132-916016933.3
6BV Orca's Vrouwen Senioren 232-3914118033.3
7EBV Baros Vrouwen Senioren 220-141151290.0
8BV De Zaaier Sphinx Vrouwen Senioren 120-59591180.0

Standen


Next Games
Renes/Binnenland Dames 1 versus Dozy BV Den Helder thuis
21-10-2017, 19:00u



Vertom/Binnenland Heren 1 versus De Hoppers uit
28-10-2017 20:30u


Afval Loont Saldo
255
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

22 oktober, jarig.
Maya Driel.
Leeftijd 12 jaar.
V14-1.
Maya Driel


Agenda.
AGENDA
19-10 Bestuur
28-11 Kantinecom.
11-12 ALV

 




Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.